Legenda o Feastvalley

Legenda o Feastvalley

Legenda o Feastvalley:

“Slíbili mi novou zemi, nový domov. V ní bohatství o jakém se mi nesnilo. Stačí ho jen najít. Najít svůj vysněný život. Ale ne každý v téhle zemi pochodí. Co když skončím jako chudák v poušti nebo prokletý? Ten risk za to stojí. Feastvalley, už se blížím."

Legenda o Feastvalley je LARPový tábor ve weirdwestovém žánru. Mnozí si ale pod těmito pojmy nedokážou nic moc představit. Takže, co se na takovém táboře vlastně bude dít? Součástí LARPu je hlavně to, že nejste sami sebou, ale hrajete někoho jiného, postavu, kterou si sami můžete vymyslet. Na našem táboře bude vaše postava součástí divokého západu. Ovšem s jedním háčkem. Wierdwest je totiž místo, kde je magie běžnou součástí života. A s ní i všechno spojené- legendy, rituály, prokletí, artefakty a mnoho dalšího.
Troufnete si zkusit žít na Divokém západě, kde děsivé legendy ožívají? Staňte se obyvatelem Feastvalley, lovcem hlav, zlatokopem, hledačem dávných pokladů, nebo čímkoliv jiným!

Informace:

Tábor je určen pro všechny začínající i pokročilé hráče (věk 13+) , které láká strávit týden se svoji postavou v dobrodružném světě divokého západu. V tomto světě prožiješ téměř celý tábor a co se stane záleží hlavně na tobě.

Organizátoři se budou starat nejen o příběh, ale také o zázemí akce:

❖ Základna je tvořena dvěma budovami se zázemím, kuchyní i prostorem pro případ špatného počasí.
❖ Spát budeš ve zděné budově na posteli ve vlastním spacáku, možná také pod širákem, v dostavníku nebo v saloonu po náročném večeru :)
❖ Strava a pitný režim je zajištěn po celou dobu akce. Pokud máš nějaké speciální požadavky na stravu, určitě nás kontaktuj a nějak se domluvíme.
❖ Po přihlášení ti včas zašleme další info ohledně příběhu, výběru postav apod.
❖ K postavě budeš potřebovat kostým. Nemusíš se toho obávat, chystáme pro tebe kostýmový inspiromat, a kdykoliv ochotně poradíme, jak levně sehnat hezký kostým.
❖ Před táborem chystáme nyní již jednu seznamovací akci spojující původně dvě plánované (o jejím konání tě včas budeme informovat i s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci):

➢ LARPový workoshop, Legenda o Feastvalley - prolog: 14. - 16. 5. 2021 Strojatín

❖ Pro aktuální informace a příběhy ze svět sleduj naši fb událost: https://www.facebook.com/events/643900849589774
❖ Fotky z našich předchozích, nejen LARPových akcích najdeš zde: https://www.facebook.com/klubhradek
❖ Zajímá tě více o našem táboře? Neváhej nás kontaktovat:
➢ Honza Růžička (hl. organizátor, příběh, postavy…): jan.ruzicka360@gmail.com, tel: 605 430 434
➢ Matěj Vláčil (přihlášky, účastníci, organizační věci): matej.vlacil@gmail.com
❖ Na akci se přihlaš pomocí formuláře: https://forms.gle/HSALJZ2qqC3joX6v9

Kdo jsme:

Jsme parta přátel, kteří se už roky sdružujeme v rámci neformální skupiny Klub Hrádek pod DDM Třebíč. LARPové akce pořádáme v Třebíči a okolí už několikátým rokem.
V organizátorském týmu potkáš zkušené LARPové tvůrce, hráče s mnoha zkušenostmi i LARPové nováčky se zkušenostmi z jiných.

Základní informace

 • Kód

  104109

 • Název

  Legenda o Feastvalley

 • Termín konání

  01.07.2021 10:00 - 10.07.2021 11:00

 • Místo konání

  Skřípina

 • Hlavní vedoucí

  Jan Růžička

 • Věková skupina

  13-99 let

 • Sraz účastníků

  na místě konání

 • Vybavení na akci

  dle zslaného seznamu

 • V ceně zahrnuto

  vše kromě dopravy

 • Cena

  2 810 Kč

 • Volná místa

  Obsazeno


Zpět

Galerie