LARP: Králotvůrci

LARPová hra - vy tvoříte příběh hraním vybraných rolí...

Králotvůrci jsou larpový tábor, kdy si vy sami vezmete do rukou osud svých postav a prožijete s nimi nejrůznější dobrodružství, od heroických bojů, přes diplomatická jednání až po zachraňování nemohoucích.

A jak? Inu, je to jako počítačová hra. Vytvoříte si svůj charakter a vrhnete se do světa plného úkolů, rozhodnutí, dilemat, to vše zabalené v příběhu stvořeného skupinou zkušených organizátorů.

Králotvůrci:

"Takže vy byste chtěli slyšet nějaký příběh? Co takhle o žoldácích, kteří bojovali za to, co je správné a kteří pomohli stvořit rovnou celé království? Že by to mohlo znít zajímavě? Tak se posaďte a strýček Derik vám povypráví..."

Kapitán Norig volá do zbraně, tak se přidejte i vy k Výbušné kumpanii! Jenom tak budete mít možnost prožít nejslavnější dobrodružství této světoznámé skupiny. Spolu se svým kapitánem vytrhnete zemi nemrtvým zrůdám a spolu s dalšími žoldnéřskými skupinami dosadíte na toto území nového krále. Tedy, pokud se něco nezvrtne...


Název: LARP: Králotvůrci
Datum zahájení: 2019-06-29
Datum ukončení: 2019-07-06
Místo: Skřípina
Věk: 13+
Cena v Kč: 2390 (pro členy dobrodružných kroužků 2.190)
Zaměření: dobrodružství a tábornictví
Vedoucí:: Mgr. Kamil Svoboda, Václav Kulovaný, Jakub KřivýPřihláška

Jméno
Příjmení
Adresa
Město
PSČ
E-Mail
Telefon
Datum narození
Bude vám na úhradu poplatku přispívat zaměstnavatel?Ano
Ne
Další sdělení
Vámi zadané údaje budou použity výhradně pro potřeby Domu dětí a mládeže Třebíč, jsou zpracovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb.)

Zřizovatelem příspěvkové organizace
Dům dětí a mládeže Třebíč je

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.