KROUŽKY ZAČÍNAJÍ V OBDOBÍ OD 16.  DO 27. ZÁŘÍ 2019.

Vedoucí jednotlivých kroužků pošlou pozvánku na první setkání na mail uvedený v přihlášce.

Vybírejte z bohaté nabídky kroužků na školní rok 2019 - 2020. 

Kroužky označené smajlíkem jsou nové, kliknutím na název sloupce kroužky seřadíte, jak chcete:-)                      


Jak se přihlásit:

Kliknutím na název sloupce si kroužky seřadíte podle čeho chcete. Kliknutím na název kroužku se dozvíte podrobnosti. V podrobnostech se vám objeví PŘIHLÁŠKA  - po vyplnění a odeslání vám přijde automatická odpověď, která znamená, že vaše přihláška byla vložena do systému a příslušný pracovník DDM vás bude poté informovat o termínu a místě schůzky.

Většina kroužků přibírá zájemce i během roku. Po přihlášení dostanete pozvánku  e-mailem. Čas zahájení a co si popřípadě máte sebou vzít, bude uvedeno v informacích u vašeho kroužku. Pokud jste informace neobdrželi, kontaktujte příslušného pracovníka.

Seřadit podle
NázevDenČasMístoVěkCena v KčZaměření
Aikido dorostencipondělí, středa, pátekPo 18:00 - 19:00, St 19:00 - 20:00, Pá 18:00 - 19:00Aikido klubTomáše Bati 108714 - 17sportovní a pohybový
Aikido pro dospělépondělí, středa, pátekPo, St, Pá -19:00 - 20:15Aikido klubTomáše Bati 108718 +sportovní a pohybový
Aikido pro ml.dětiúterý a středaút - 17:00 - 18:00, st- 18:00 - 19:00Aikido klubTomáše Bati 10878 - 10sportovní a pohybový
Aikido pro starší dětipondělí, úterýPo 17:00 - 18:00, Út 18:00 - 19:00Aikido klubTomáše Bati 108711 - 14sportovní a pohybový
Angličtina pro dětiúterý16:00 - 16:45DDM budova A4-8 let400/700Jazyky
Angličtina pro dospěléúterý17.00 - 18.00DDM budova A700/1200jazyky
Angličtina pro začátečníkyPondělí17:30 - 18:30DDM budova Adospělí700/1200Jazyky
AstronomickýpátekI. skupina 16.30 - 18.00, II. skupina 18.00 - 19.30, dospělí - sobotaHvězdárna7+400/600ostatní
Astronomický kroužek pro nejmenšíúterý15.00 - 16.30 a 16.30 - 18.00Hvězdárna3 - 6 letplatba na místěostatní
Basketbal úterý, čtvrtek17.00 - 18.30Sportovní hala - Fügnerova ul.7-11200 / 300sportovní a pohybový
Beruškyčtvrtek8.30 - 11.30DDM budova A1 - 380,-/dencentrum předškolní výchovy
Bezva klub BudíkPondělí15.00-17.00Kulturní dům Budíkovice-zdarmaostatní
BiatlonPo domluvěPo domluvěDDM Třebíč - Borovina10-17400 / 600sportovní a pohybový
Bowling Čtvrtek15.00 -16.00Herna U Kmotra6-18400 / 600sportovní a pohybový
Cheer - tancování se střapci (pompony)DDM budova A5+300/500sportovní a pohybový
Delfínipátek16:15-18:15DDM - budova B6 - 15400/600dobrodružství a tábornictví
Dramaťáčeknovinka čtvrtek17:00 - 18:30DDM budova A8 - 14 let400/600ostatní
Drátování, cínovánínovinka pondělí15:00 - 17:00DDM - budova A18+90 Kč/2 hodVýtvarka a keramika
Dynamícinovinka úterý15:00 - 16:30DDM - budova A6 - 10 let400/600taneční
Elektrotechnika a mechanikapátek15:00 - 17:00DDM - budova A8 - 14 let500/700technický a modelářský
Feeder klub Třebíč úterý - jednou za čtrnáct dní16.00 - 19.00DDM budova A500,-Kč roční klubový příspěvekostatní
FlorbalPondělí, středa, pátek16.00 - 18.30, 16.00 - 17.30, 16.00 - 20.00Sportovní hala při ZŠ horka - Domky václavské náměstí 44/12všechny věkové kategoriesportovní a pohybový
Fotografovánínovinka pátekdle domluvyDDM - budova A10+400/600technika a modelářství
Historický šermnovinka čtvrtek16:00 - 17:30Aikido klubTomáše Bati 108715 - 18sport a pohyb
Horolezectví - PLNĚ OBSAZENOpátek15:00 - 17:00ZŠ Benešova 7+500/700sportovní a pohybový
Hravá jóga pro dětinovinka úterý17:15 - 18:15DDM Třebíč4 - 9100 Kč/ lekce nebo permanentka 10 lekcí / 700KčSport a pohyb
Hrátky s flétnou mírně pokročilínovinka úterýbude upřesněnDDM budova A7 - 10300/500ostatní
Hrátky s flétnou začátečníciúterý14:45 - 15:30DDM budova A6 - 8300/500ostatní
IndiániÚterý16:30 - 18:30DDM budova A7-15 let400/600dobrodružství a tábornictví
Jóga v denním životěnovinka úterý18:30 - 19:30DDM budova A18+120 Kč/ lekce nebo permanentka 10 lekcí /1000 Kč Sport a pohyb
Karate pokročilíúterý, čtvrtek15.30 - 16.30DDM budova A8-15sportovní a pohybový
Karate přípravkaČtvrtek14.30 - 15.30DDM budova A5 - 7letsportovní a pohybový
Karate začátečníciúterý, čtvrtek19.00 - 20.00DDM budova A8-15sportovní a pohybový
Keramika pro dospěléPondělí17.00 - 19.00DDM budova A18+100 Kč / 2hvýtvarný a keramický
Keramika pro dospěléÚterý17.00 - 19.00DDM budova A18+100 Kč/ 2hvýtvarný a keramický
Keramika pro dětistředa14.30 - 16.00DDM budova A7-12450 / 750výtvarný a keramický
Keramika pro rodiče a děti I.středa 16.00 - 17.00DDM budova A 2 - 4600 / 1000výtvarný a keramický
Keramika pro rodiče a děti II.středa17.00 - 18.30DDM - budova A5 - 7700/1100Výtvarka a keramika
Koťátkapondělí, úterý8.00 - 12.00DDM budova A2 - 480 Kč/dencentrum předškolní výchovy
KuželkyÚterý, Čtvrtek14:30 - 16:30Fügnerova (hala Leopolda Pokorného)9 - 15zdarmasportovní a pohybový
Kytara - mírně pokročilíúterý15:20-16:10DDM budova A10+300/500Hudební
Kytara - pokročilíúterý16:10-17:00DDM budova A10+300/500hudební
Kytara - začátečníciúterý14:20-15:20DDM budova A10+300/500hudební
LARP: Soumrak Araneie čtvrtek17:30 - 19:30DDM - budova B13+400/600dobrodružství a tábornictví
Logikpondělí16:30Hvězdárna - Švabinského ul. 1310/58+zdarmaostatní
Magnisúterý, pátekÚt 18.00 - 20.00, Pá 19.00 - 21.30DDM budova A15+ostatní
Malůvkynovinka středa15.00 - 16.00DDM - budova A6 - 12400/600Výtvarka a keramika
Modeláři (RC modely)pátek16:00-18:00DDM - budova A10+500/700techniké a modelářské
NERF v akci Ipondělí14:45 - 16:15DDM - budova A, velký sál9 - 16 let400/600dobrodružství a tábornictví
NERF v akci IInovinka čtvrtek14:45 - 16:15DDM - budova A, malý sál7 - 13 let400/600dobrodružství a tábornictví
Patchwork pro dospělésobota - podle domluvy9.00 - 12.00DDM budova A15+Výtvarka a keramika
Pecháčekčtvrtek16:00-18:00DDM - budova Aod 6 let400/600dobrodružství a tábornictví
Pejskaření čtvrtek15.00 - 16.00DDM budova A6+400/600ostatní
Plavání Úterý17.00-18.00Bazén Lagunabez omezení400/600sportovní a pohybový
Positive HVKstředa, pátekst - 18:00 - 19:00, pá - 17:30 - 19:00ZŠ Na Kopcích, DDM budova A16 - 30400/600taneční
Positive děti I.čtvrtek 16:00 - 17:00ZŠ Na Kopcích Třebíč4 - 7400/600taneční
Positive děti II.středa17:00 - 18:00ZŠ Na Kopcích Třebíč8 - 11400/600Taneční
Positive juniořistředa, pátekSt - 16:00 - 17:00, pá 15:30 - 17:30ZŠ Na Kopcích Třebíč, DDM budova A12 - 15400/600taneční
Positive seniorská kategorienovinka středa19:00 - 20:00ZŠ Na Kopcích Třebíč31+400/600taneční
Stolní tenisúterý, čtvrtek (první schůzka 23.10.2018-ze zdravotních důvodů paní vedoucí)16.30 -18.00, 15.00 - 16.30DDM Třebíč - Borovina8 - 15400/600sportovní a pohybový
Street dancenovinka pondělí, sobota15:00 - 17:00, 14:00 - 16:00DDM budova A8 - 14400/600Taneční
Strážci (Star wars trochu jinak)čtvrtek16:30-18:30DDM - budova A9 - 16 let400/600dobrodružství a tábornictví
Svět Harryho Potteranovinka pátek15:00 - 17:00DDM - budova A9 - 16 let400/600dobrodružství a tábornictví
TS DropStop (House Dance)středa16:30 - 18:00DDM budova A8 - 14400/600taneční
Teraristéstředa15.30-17.30DDM budova B6+400/600ostatní
TiffanyPondělí17.00 - 19.00DDM budova A18+100,- Kč / 2hvýtvarný a keramický
Tulácipondělí16:30-18:30DDM - budova B9 - 15400/600dobrodružství a tábornictví
Tvořílekčtvrtek15:00 - 16:30DDM budova A7 - 15400/600výtvarný a keramický
Věda je zábavastředa15:00-16:30DDM budova A7 +400/600ostatní
Šachy: nejmenší, začátečníci, pokročilíúterý14:30 - 18:30DDM - budova A5 -99 let400/600ostatní
Šikovné ručičky Úterý15:00 - 16:00DDM budova A5-7400 / 600výtvarný a keramický
Železniční modelářstředa15.00 - 17.00DDM budova A7-15400/700ostatní
Žížalky I. - mladšíúterý16:15 - 17:00DDM Třebíč - Borovina3-4350/550taneční
Žížalky II. - staršíúterý17:00-18:15DDM budova A4-5350/550taneční

Zřizovatelem příspěvkové organizace
Dům dětí a mládeže Třebíč je

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.